Piegāde Apmaksa Atteikumi
Seko mums
Search
Search

KASK star lady everyrose aizsargķivere

640,00 

Preces apraksts

Melnas krāsas aizsargķivere ar mirdzošu rozā zelta akcentu. 

Star lady platais nadziņš labāk pasargā no saules un izskatās pievilcīgi.

KASK ķiveres ārējais apvalks ir izgatavots no vieglas formas ABS, kas efektīvi iztur triecienus. Tas ir pārklāts ar gludu materiālu, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem, ir ūdensizturīgs un viegli tīrāms. Mīkstā sintētiskās ādas zoda siksna ir hipoalerģiska un mazgājama, turklāt dizains novērš lieku berzi. KASK Star Lady Everyrose ķiverei ir ērta polsterēta odere, kuru var noņemt mazgāšanai. Polsterējums ir no merino vilnas, kas dabiski ir antibakteriāla, elpojoša un temperatūru regulējoša

Iekšējam polistirola apvalkam ir 3 blīvuma līmeņi, kas nodrošina izcilu triecienu absorbciju. Priekšā atrodas KASK ekskluzīvais šūnveida ventilācijas režģis. Gaiss iekļūst ķiverē caur ārējo režģi, plūstot caur iekšpusi, lai atdzesētu galvu.

KASK Star Lady Everyrose ķivere pievieno krāšņus rozā zelta akcentus jūsu iecienītajai jāšanas ķiverei. KASK Star Lady ir izcilas tehniskās drošības funkcijas un elegants stils, kas nodrošina aizsardzību pret sauli. Sieviešu ķiverei Star Lady Everyrose ir lielāks vizieris sejai, kā arī zems profils, kas ir glaimojošs un ērts. Rozā zelts ar melnu vai tumši brūnu ķiveri ir unikāls un tik skaists!

KASK ķiveres ārējais apvalks ir izgatavots no vieglas formas ABS, kas efektīvi iztur triecienu. Tas ir pārklāts ar gludu materiālu, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem, ir ūdensizturīgs un viegli tīrāms. Mīkstā sintētiskās ādas zoda siksna ir hipoalerģiska un mazgājama, turklāt dizains novērš liekās siksnas kairinājumu. KASK Star Lady Everyrose ķiverei ir ērta polsterēta odere, kuru var noņemt mazgāšanai. Polsterējums ir tīra merino vilna, dabiski antibakteriāla, elpojoša un temperatūru regulējoša šķiedra.

Iekšējam polistirola apvalkam ir 3 blīvuma līmeņi, kas nodrošina izcilu triecienu absorbciju, kā arī KASK ekskluzīvi šūnveida aerācijas režģi. Gaiss iekļūst ķiverē caur ārējo režģi, plūstot caur iekšpusi, lai atdzesētu galvu. KASK ķiveres ir maksimāli piemērotas braucējiem, lai sasniegtu maksimālu drošību un komfortu. KASK patentētajā FIT sistēmā ir iekļauts pašpielāgojošs kakla šūpulis drošībai un pareizai piegulšanai. Braucēji novērtēs KASK Star Lady Everyrose ķiveres drošību, komfortu, aizsardzību pret sauli un krāšņos rozā zelta akcentus.

Ražots Itālijā

Sertificēts pēc ASTM F1163-15 – ar SEI MARK un CE VG1 01.040 2014-12

Saistītās preces