Esi sveicināts veikala “Zirgu stallis” mājas lapā!

„Zirgu stallis” – jāšanas sporta preču veikals. Šeit jūs varat iegādāties visu nepieciešamo zirgiem un ponijiem, profesionāliem un hobija jātniekiem. Vairāk kā desmit gadus veikalā tiek piedāvāts plašs preču sortiments no pasaulslavenām kompānijām. Esam oficiālie izplatītāji Latvijā tādām kompānijām kā Erreplus, Passier, Kieffer, Stubben, Prestige, Leovet, Kerckhaert un citām pazīstamām Eiropas jāšanas sporta preču firmām.

Mūsu draudzīgais kolektīvs būs vairāk kā priecīgi apkalpot un piedāvāt jums labākos produktus jums un jūsu zirgam!

Kopš 2008. gada 8. decembra mūsu veikals ir atvērts divos stāvos – jaunās un mājīgās telpās Nometņu ielā 10 ar ieeju no Slokas ielas (no vecā veikala pāri ielai). Pirmajā stāvā sev nepieciešamās zirglietas un apģērbu atradīs jāšanas sporta cienītāji, apakšstāvā – vesterna stila apģērbi, zābaki un aksesuāri country stila cienītājiem, jātniekiem, kā arī muzikantiem un līnijdejotājiem.

Mūsu veikala mājas lapa jūs iepazīstina ar daļu no tā preču klāsta, ko piedāvājam veikalā, kā arī ar jaunumiem un atlaidēm.

Piedāvājam arī servisa pakalpojumus – remontējam zirglietas, seglus un zābakus. Iespējams arī izbraukuma speciālista pakalpojums seglu piemeklēšanā un piemērošanā konkrētam zirgam. (Saziņai Uģis mob. 26308827)

Veikala foto galerija

Noderīgas saites

Latvijas Jātnieku federācija – http://www.leflatvia.lv
Jātnieku centrs “Lielceri” – http://www.lielceri.com
Jauno jātnieku skola – http://latvianhorses.lv
Viss par un ap zirgiem – http://www.zirgam.lv
Zirgu sēta “Klajumi” – http://www.klajumi.lv