© Veikals "Zirgu Stallis" Seko mums:
   
   
ZIRGAM JĀTNIEKAM STALLIM VESTERNS JAUNUMI PAR MUMS
   
   
 

Pēc 25 gadu darbības seglinieka jomā, ģimenes uzņēmumā, dizaina un attīstības nodāļā, Roberto Rasia nolēma uzsākt jaunu biznesa projektu. Šis bizness – projekts, ar mērķi pētīt, konstruēt un attīstīt novatoriskus produktus zirga un jātnieka saskanīgajam duetam.

Uzņēmums Erreplus tika radīts 2012. gada jūnijā, kura pamatā ir stipra komanda ar ekspertiem un specializētiem tehniķiem, kuriem ir drosme lauzt robežas un seko savai intuīcijai balstoties uz savu dziļo pieredzi un zinašanām. Kā arī kuri ir pietiekoši apdāvināti, lai  radītu ko jaunu, pat lemjot par labu jaunam ādas tipam, iekļaujot to ražošanā.

Erreplus segli ir izstrādāti un ražoti ar augsti specializētu personālu, izmantojot atbalstu un ieteikumus no profesionāļiem, sākot no dizaineriem līdz montieriem, profesionāliem jātniekiem, treneriem un vetārstiem. Lai cik tālu un plaši sniegtos Erreplus tīkla darbība, visi ir apveltīti ar kopīgu degsmi, kā tiem kas dzīvo un elpo kopā ar jāšanas mākslu.

Roberto Rasia: “Personīgi esmu nodarbojies ar jāšanas sportu no piecu līdz deviņpadsmit gadu vecumam. Vienmēr esmu jājis savus zirgus bez īpaša mērķa sacensties, tikai tīri priekam. Kad man bija sešpadsmit gadi, es sāku būvēt seglus, gūstot priekšstatus un pieredzi. Tas deva man iespēju iziet cauri visam ražošanas procesam, veicot katru fāzi, kas nepieciešama, lai pilnveidotu produktu. Segli – tā ir sporta ierīce, veidota balstoties uz standarta kritērijiem, kam pilnībā jātbilst divu atlētu prasībām. Segliem nav tikai “jānes” jātnieku, nodrošinot tam maksimālu komfortu un labu sportisko sniegumu, bet tiem arī jāatbilst visām svarīgākajām zirga prasībām, nodrošinot maksimālu komfortu mugurai un kustību brīvību. Tādā veidā ļaujot zirga un jātnieka duetam gūt labākus rezultātus neatkarīgi no aktivitātēm, ko tie veic. Pagājušajā gadā es risināju daudzas ar pārdošanu saistītas problēmas un cilvēkiem, kas veic seglu koriģēšanu. Risinot šīs sarežģītās stuācijas, man pratā nāk doma, ka šo situāciju var salīdzināt ar sarežģītu zirga struktūras uzbūvi (msorfoloģiju) kā daudziem tīrasiņiem, kas dzimuši no dažādām asinslīnijām, kas cēlušās Itālijā. Šis mans darba aspekts ļauj labāk iepazīt zirgus, to muguras, problēmas un izmaiņas sakarā ar to audzēšanu.
Pēdējo piecpadsmit gadu laikā es esmu attīstijis savas zināšanas tādās jomās kā tehniskais eksperts, pārdevējs ar iemaņām komercdarbības attīstībā un pētījumu veikšanā. Šo pienākumu veikšana man ir sniegusi izpratni un informāciju par tirgus pieprasījumu un dinamiku. Nākotnē, gādājot par klientiem un zirgiem, tas ļaus man saprast dažādās prasības, kas atkarīgas ne tikai no zirga un jātnieka, bet arī no valsts un reģiona, kurā tie atrodas.”

Šodien Erreplus var lepoties ar sasniegumiem, par kuriem Roberto Rasia tēvs, komanda un viņš sapņoja jau sen. Roberto Rasia: “Mēs to esam panākuši, pateicoties darbam, ko plānojam ar skatu nākotnē, radot ap sevi saskaņotu vidi, ar skatienu perspektīvē pa 360 grādiem un spējīgiem atrisināt jebkuru problēmu, kā arī atsaucoties uz mūsu klientu un partneru prasībām. Mūsu moto ir: “Debatēsim šodien labākai nākotnei rītdien”, jo mūsu piedzīvojums ir tik tikko sācies.”

 

 
Inovatīva holandiešu firma ar plašu zirglietu klāstu- sākot ar staļļa inventāru, kvalitatīvām segām un sviedrenēm, ādas zirglietām, kājsargiem un zirglietu kopšanas līdzekļiem, līdz modernam un funkcionālam jātnieku apģērbam un apaviem.
 
 
 
Seglu ražotājs no Itālijas, pazīstama un iecienīta firma, kas piedāvā augstas kvalitātes seglus un ādas inventāru.
 
 
 

Konkūrā tik populāro kāpšļu un zābaku ražotājs Freejump.

 
 

Tradīcijām bagātā vācu firma Passier, lieliskas kvalitātes ādas zirglietas un segli.

 
 
Sprenger - pierādītas kvalitātes mutes dzelži, kāpšļi un metāla detaļas zirglietām.
 
 
Viens no mūsu senākajiem sadarbības partneriem- vācu firma Stubben. Klasiski, moderni un ilgmūžīgi segli, iemaukti, kāpšļu siksnas un vēderjostas.
 
 
Modernu zirglietu, jātnieku apģērbu un apavu ražotājs.
 
 
Specifisku un inovatīvu gumijas trenžu ražotājs Poponcini.
 
 
Viens no vadošajiem zīmoliem,kas specializējies kājsargu ražošanā.
 
 

Augstas kvalitātes kājsargi zirgiem.

 
 

Zirglietu un jātnieku apģērbu ražotājs no Somijas, plašs preču klāsts un ekonomiskas cenas.

 
   
    Veikals "Zirgu Stallis", Nometņu iela 10, tel.: 67614983, e-pasts: info@zirgustallis.lv