© Veikals "Zirgu Stallis" Seko mums:
   
   
ZIRGAM JĀTNIEKAM STALLIM VESTERNS JAUNUMI PAR MUMS
Zirglietas Segli Kopšanas līdzekļi Barības piedevas Rati
   
   

Sadarbībā ar zīmolu Equi-Soft® Stübben ir radījuši patiesu inovāciju.

Seglu tehnoloģija Stübben Equi-Soft® ir veidota no trīs komponentiem: sadalīta seglu karkasa, kāpšļu drošības stieņiem, kuri ir pielāgojami četrās dažādās pozīcijās un seglu siksnām, kurās ir iestrādāti elastīgi gumijas riņķi.
Jūs un Jūsu zirgs sajutīs šo atšķirību!
Visas šīs inovācijas ir pieejamas pilnā komplektācijā vai arī atsevišķi.
Šobrīd Stübben piedāvā šo tehnoloģiju konkūra segliem Edelweiss NT un iejādes segliem Aramis, drīzumā sekos arī citi seglu modeļi.

*Biomehāniskā seglu pamatne (Biomechanical Saddle Tree) – šis karkass pielāgojas visām zirga muguras kustībām, jo sēdvieta ir sadalīta divās atsevišķās daļās, veicinot kustību brīvību un atvieglojot spiedienu uz zirga muguru. Tajā pašā laikā pielāgojas jātnieka kustībām, ļaujot  jātniekam izmantot savu svaru kā precīzu vadības līdzekli. Arī šis seglu karkass ir veidots uz Stübben orģinālā (Stübben Spring Tree) karkasa bāzes. Šim sadalītajam karkasam piemīt īpašības, kas nodrošina palielinātu ventilāciju visapkārt zirga mugurai, lai izvairītos no muguras muskuļu pārkaršanas. Biomehāniskais karkass ar savu īpaši izveidoto sēdvietu atveiglo spiedienu uz sēdes nervu un novērš traumu iespējamību reproduktīvās sistēmas zonā gan vīriešiem, gan sievietēm.

*Daudzfunkcionālie kāpšļu stieņi (Multiple Stirrup Bar) - šī īpašā veida kāpšļu siksnu stieņi un āķi ļauj jātnieka kājām šūpoties līdzi katrai zirga kustībai. Kāpšļu siksnu āķi ir regulējami četrās dazādās pozīcijā, kuras var ātri un viegli pielāgot katra jātnieka individuālajām uzsēdes vajadzībām. Nodrošina labāku jātnieka svara izlīdzinājumu uz zirga muguras daudz efektīvākā manierē.

*Elastīgās seglu siksnas – šīs siksnas ar tajās iestrādāto elastīgo gumijas riņķu palīdzību novērš spiedienu, atvieglojot elpošanu un ļaujotj zirga krūšu kurvim izplesties, kad tas ir nepieciešams.

Prestige X-Technology seglu pamatne un paneļi.

Prestige segli ar šāda veida pamatni garantē augstāka līmeņa close contact saskares efektu starp zirgu un jātnieku, kā arī mīkstāku sēdvietu komfortablākai sēdēšanai seglos.
Šis minētais efekts ir panākts, izmantojot elastīgas membrānas un augsta trieciena absorbēt spējas materiālu, kuri ir iestrādāti pamatnē - sēžas kaulu apvidū.

Otrs ieverības cienīgais aspekts ir jaunie seglu paneļi.
Tradicionalie pildītie paneļi ir aizvietoti ar jauniem, kuri ir izgatavoti pēc tādas pašas sistēmas kā iepriekš zināmie filca vilnas un poraino putu paneļi. Jaunajiem paneļiem ir sintētisku šūniņu struktūras veida materiāls, kas sniedz daudz lielāku elastību kā līdz šīm zināmie materiāli. Tā rezultātā paneļu biezums ir ieverojami samazināts, nezaudējot  seglu pozīcijas stablitāti un komforta sajūtu zirga mugurai, ļaujot zirgam brīvi kustēties un attīstīt muguras muskulatūru.

Visi pārējie tehniskie parametri seglu modeļiem paliek nemainīgi. Ar Prestige X-Technology sistēmu aprīkoti sekojoši seglu modeļi. Konkūra segli X-Paris New, X-Meredith, X-Michel Robert Anniversary un X-Breath. Iejādes segli X-Prestige Helen un D1-X Zero.

SENSOGAN® no Sprenger!

Pēc divu gadu pētījuma Sprenger ir uzsācis jaunu mutes dzelžu kolekciju ...
SENSOGAN® ir jauns SPRENGER materiāls un rezultāts divu gadu pētījumam, uzlabots AURIGAN materiāls, kas ir populārs gan profesionālu jātnieku, gan amatieru vidū.

SENSOGAN® ir uzlabojis ne tikai īpašības, bet arī jaunu izskatu. Baltā zelta krāsa dod mazliet diskrētu un elegantu izskatu. Mutes dzelžiem baltā zelta krāsa noturēsies daudz ilgāk un pulējot tā saglabāsies ilgi.
Īpašs izaicinājums, izstrādājot SENSOGAN®, bija saglabāt pozitīvās Aurigan iezīmes un vēl pastiprināt tās, sniedzot vēl labāku kontaktu ar zirgu. Aurigans ir pazīstams jau divdesmit gadus, vairākas kompānijas centās atdarināt tā krāsu, bet nekad tā īpašības. Sprenger zināja, ka ir īstais laiks, lai uzsāktu savu jauno mutes dzelžu kolekciju ar nepārspējamu izskatu jebkur citur tirgū.

Jaunajiem mutes dzelžiem ir atšķirīgs sastāvs - vara, mangāna un cinka sakausējums, kas padara SENSOGAN® tik īpašu. Ir zināms, ka mangāns piedalās kaulu attīstībā. Ir enzīmu sastāvā, kas darbojas aminoskābju, holesterīna un ogļhidrātu vielmaiņā. Barības nozares mangānu ir atzinušas par svarīgu barības piedevu sacīkšu zirgiem.

Pieejams plašs mutes dzelžu stilu un izmēru piedāvājums no Sprenger, tostarp KK Ultra, Dynamic RS, WH Ultra un Turnado.
SENSOGAN® vērtība paliek nemainīga un līdzinās Aurigan. Tāpēc pāriet uz SENSOGAN® un sajust atšķirību ... SENSOGAN® mutes dzelžus ir iespējams iegādāties jau no 2013. gada oktobra!
 
 
   
    Veikals "Zirgu Stallis", Nometņu iela 10, tel.: 67614983, e-pasts: info@zirgustallis.lv