© Veikals "Zirgu Stallis" Seko mums:
   
   
ZIRGAM JĀTNIEKAM STALLIM VESTERNS JAUNUMI PAR MUMS
 
 
 

Veikals "Zirgu stallis" svin savu astoņpadsmito jubileju jeb pilngadības svētkus. Vēlamies jūliju pavadīt svētku noskaņās un aicinām savus klientus piedalīties svētku loterijā. Katrs pirkums virs 100€ varēs piedalīties nedēļas izlozē un laimēt Stübben drošības kāpšļus, kā arī pretendēt uz galveno mēneša noslēguma balvu - 500€ dāvanu karti "Zirgu stallī". Loterijā varēsiet piedalīties jau sākot ar 1.jūliju, katru sestdienu paziņosim nedēļas laimētājus un galveno balvu izlozēsim 31.jūlijā.

Stübben drošības kāpšļu laimētāji:

Pirmās nedēļas laimētāja - Nanete Laima Ozola
Otrās nedēļas laimētāja - Maija Ispravnikova
Trešās nedēļas laimētāja - Līga Mervina
Ceturtās nedēļas laimētājs - Didzis Ērglis
Noslēguma balvas - 500€ dāvanu kartes "Zirgu stallī" - laimētāja - Līva Pūre

 
 
 
Eskadron Platinium kolekcija 2017/2018
 
 
 
Kad vēlies kaut ko lielāku, palīgā var nākt Incredit līzinga kompānija. Tagad arī pie mums ir iespēja iegādāties preces uz nomaksu ar Incredit starpniecību. Vairāk par Incredit mājas lapā: https://www.incredit.lv/
 
 
Jaunās Pavasaris-Vasara 2017 Pikeur Classic, Premium, Next Generation apģērbu kolekcijas jau klāt! Klikšķini uz attēla, lai apskatītu kolekcijas piedāvājumu elektroniskajā katalogā. Gaidīsim veikalā!
 
 
 
Jaunums! Mīkstas ādas BR puszābaki. Elastīgas sānu iešuves un rāvējslēdzējs aizmugurē ar spiedpogas drošības aizdari. Speciālā Dermo Dry odere, antibakteriāla un mitrumu regulējoša. Izmēri: 38-42. Cena: EUR 140.
 
 
 
Jaunums! Elektroniskā dāvanu karte. Var izmantot pirkumiem gan interneta veikalā www.stallis.lv, gan veikalā "Zirgu Stallis". Sīkāka informācija šeit.
 
 
Jaunums - Itāļu firmas KASK aizsargķiveres. Aizsargķiveres ir augstas kvalitātes, ražotas Itālijā un tām ir veiktas ļoti stingras drošības pārbaudes. Kā ražotājs saka - "Nav kompromisu, kad nonākam pie drošības un kvalitātes". Veikalā pieejamas Kask Dogma Light, Dogma Crome un Swarovski Frame dažādos toņos. Sīkāka informācija - www.kask.it
 
Veikals "Zirgu Stallis", Nometņu iela 10, tel.: 67614983, e-pasts: info@zirgustallis.lv