© Veikals "Zirgu Stallis" Seko mums:
   
   
ZIRGAM JĀTNIEKAM STALLIM VESTERNS JAUNUMI PAR MUMS
   
 
 
 
 
 

Franču firmas augstas kvalitātes aizķiveres ar unikālu dizainu. Pasaulē šis zīmols ir ļoti pieprasīts un Samshield ķiveres izmanto augsta līmeņa sportisti kā konkūra, tā iejādes disciplīnā.
Samshield īpašnieks un veidotājs, Sems Maloine (Sam Maloigne), savu dzīves pirmo daļu veltīja motosportam, taču vēlāk, atklājot jāšanas sportu un uzsākot ar to aktīvi nodarboties, saprata, ka viņu neapmierina tirgū esošo jātnieku ķiveru piedāvājums. Viņš nolēma izveidot ķiveri, kas ir tiešām izturīga un iedvesmu guva no savas motosporta pieredzes. Sadarbībā ar dizaineriem un inženieriem tika izveidoti divi fukcionāli, moderni un izturīgi ķiveres modeļi- Samshield un Mis Schield. Abus modeļus ir iespējams komplektēt ar individuāli izvēlētām dizaina detaļām (krāsu salikumiem, kristāliem) šādu opciju nepiedāvā citi ķiveru ražotāji.
Šobrīd veikalā “Zirgu stallis” ir pieejami dažāda izmēra, krāsu un dizaina modeļi gan Samshield gan Mis Schield ķiverēm. Mis Schield ķiverēm ir paplatināts nadziņš, piešķirot tai elegantāku izskatu, kā arī aizsargā jātnieka acis no saules.

 
 
Itāļu firmas KASK aizsargķiveres. Aizsargķiveres ir augstas kvalitātes, ražotas Itālijā un tām ir veiktas ļoti stingras drošības pārbaudes. Kā ražotājs saka - "Nav kompromisu, kad nonākam pie drošības un kvalitātes". Veikalā pieejamas Kask Dogma Light, Dogma Crome un Swarovski Frame dažādos toņos. Sīkāka informācija - www.kask.it
 
 
Veikalā jūs varat iegādāties dažādu modeļu žaketes un frakas sacensībām gan no Pikeur un Cavallo, gan citām kompānijām. Attiecīgi žaketei klāt iespēja piemeklēt dažādus sacensību kreklus un blūzes. Plaša krāsu, rakstu (svītrainu, rūtainu) blūžu izvēli piedāvā Pikeur. Pieejami arī dažādi aksesuāri – matu tīkliņi, bantes, kaklasaites konkūram un iejādei, piespraudes u.c. aksesuāri.
 
   
    Veikals "Zirgu Stallis", Nometņu iela 10, tel.: 67614983, e-pasts: info@zirgustallis.lv